Uroczystość zakończenia roku szkolnego - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Aktualności 2021/22
W piątek 24 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Gromadce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22. Uroczystość miała charakter kameralny. Prowadzący przywitali wszystkich pracowników szkoły, młodzież szkolną i szerokie grono rodziców. Po odśpiewaniu hymnu państwowego ,głos zabrał pan dyrektor Robert Furman. Podziękował pracownikom szkoły za trud włożony w wychowanie uczniów. W swoim wystąpieniu wspomniał niedawno zmarłego wójta gminy Gromadka Dariusza Pawliszczego, doceniając jego wkład i zaangażowanie w rozwój szkoły. Następnie uczniowie klas ósmych złożyli uroczyste ślubowanie. Po nim odbyło się pasowanie pierwszoklasistów – wychowanków pani Renaty Gołębiowskiej i Danuty Sypek. Tej części towarzyszył utwór muzyczny wykonany na skrzypcach przez uczennicę Dominikę Tomczyk.
Następnie dyrektor i wychowawcy klas ósmych wręczyli nagrody i świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej w Gromadce. Gratulowali osiągniętych wyników w nauce. Za najwyższą średnią i wzorowe zachowanie uczniowie otrzymali nagrody:
- klasa 8a: Majka Gołąbek, Aleksandra Gąsiorowska, Karolina Hucał, Wiktoria Szweda, Aleksandra Zubal, Julia Szyptur
- klasa 8b: Amelia Gortych
- klasa 8c: Mateusz Krynicki, Monika Krynicka, Maja Warmus, Sylwia Sytek.
Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Sasiela przekazała nagrodę pieniężną uczennicy klasy 8a Majce Gołąbek za najwyższą średnią w nauce uzyskaną w roku szkolnym 2021/22.
Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Dyrektor i nauczyciele podziękowali również rodzicom, którzy angażowali się w pracę na rzecz klasy i szkoły:
- klasa 8a: Aneta Małodobra, Elżbieta Kozdrowska, Monika Mrozik
- klasa 8b: Barbara Jasnowska, Justyna Szwed
- klasa 8c: Katarzyna Krynicka, Beata Kliszcz, Sylwia Kozdra.
Następnie uczniowie klas ósmych wykonali program artystyczny. Ola Kozdra zaśpiewała piosenkę pt. „Radość najpiękniejszych lat”, Małgosia Małodobra i Ola Kozdra wykonały utwór pt. „Pożegnanie absolwenta”. Przedstawiciele klas ósmych zatańczyli taniec „belgijka”. Największą atrakcją programu artystycznego był występ akrobatyczny w wykonaniu Mai Warmus i Macieja Durkalca (ZTA „Aurum” Złotoryja). Po ich występie zaprezentowano filmik z przeglądem wydarzeń z życia szkoły klas ósmych w latach 2017-2022 przygotowany przez klasę 8a. W tym czasie uczniowie składali podziękowania dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły. Wszyscy zostali obdarowani kwiatami. Następnie rozdano nagrody dla pozostałych uczniów Szkoły Podstawowej w Gromadce. Nauczyciele i wychowawcy wręczyli nagrody i wyróżnienia zdobyte w różnych konkursach i zawodach. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego