Mikołajki,dzień chopaka, wigilia klasowa - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mikołajki,dzień chopaka, wigilia klasowa

Archiwum 2018/2019
MIKOŁAJKI KLASY IIIa i III b gimnazjum
   
 
        Tradycją klas trzecich gimnazjum jest coroczny wyjazd z okazji „Mikołajków” do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy oraz seans kinowy. W tym roku młodzież wybrała film w projekcji 4D.
    Wrażenia i emocje, których doświadczyli podczas seansu są niezapomniane: podmuch wiatru, padający deszcz, ruszające się fotele wraz z akcją filmu spowodowały ogromny dreszczyk emocji.

Sprawozdanie z Dnia Chłopaka klas III-ich  w gimnazjum
 
       W październiku 2018r. uczniowie klas trzecich gimnazjum świętowali Dzień Chłopaka w Legnicy w escape room.  Dzieci brały udział w różnych rozgrywkach, polegających na wydostaniu się z pokoju w jak najkrótszym czasie. Sprawa jednak nie jest łatwa i stawiała nie lada wezwanie przed młodzieżą znajdującą się w pomieszczeniach. Celem gry jest przede wszystkim praca w kooperacji z innymi graczami, czyli praca zespołowa i dobra komunikacja mają tu kolosalne znaczenie. Tylko sprawny zespół jest w stanie wyjść z pokoju przed ustalonym limitem czasowym. Uczniowie bawili się świetnie, wszyscy zmieścili się w czasie.

Wigilia klasy IIIa i III b gimnazjum
 
    Po raz ostatni uczniowie klas trzecich wspólnie spędzili wigilię klasową, do której jak co roku wzorowo się przygotowali. Na stole nie zabrakło wigilijnych potraw oraz  słodkości, przygotowanych przez rodziców i dzieci. Uroczystość klasowa przebiegała  w świątecznej atmosferze, słuchając i śpiewając kolęd. Wigilia klasowa była okazją do wspomnień, podsumowania wspólnie spędzonych wielu lat w tej szkole.
                                                                
Opracowały wych. Klas III
Katarzyna Piróg i Marzena Sasiela
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego