Wyniki szkolnych konkursów z programu - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wyniki szkolnych konkursów z programu

Archiwum > Wybrane z lat 2012-2014
Wyniki szkolnych konkursów z programu

BEZPIECZNA SZKOŁA


A. Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

a. szkoła podstawowa:

1. Joanna Goliczewska klasa V b
2. Alicja Płatek klasa IV a
3. Adrian Borucki klasa V b

b. gimnazjum:

1. Dawid Hetnar klasa III B
2. Ewelina Kamola klasa III A
3. Jakub Kadulski klasa III B

B. „Młodzież zapobiega pożarom”

a. szkoła podstawowa:

1. Jakub Kopystiański klasa VI b
2. Sara Pawlus klasa V b
3. Emanuel Liszcz klasa IV a

b. gimnazjum:

1. Gabriela Tencza klasa III B
2. Mateusz Turecki klasa II B
3. Natalia Liszcz klasa III A

Nauczyciele :
Agnieszka Płatek
Ryszard Kawka

Wyniki konkursu gimnazjalnego
Edukacja Dla Bezpieczeństwa – etap szkolny.


Klasa III A

Radosław Keński 77 %
Pioruński 72 %
Gęsicka 63 %
Liszcz 61 %

Klasa III B

Jakub Kadulski i Dawid Hetnar po 72 %
Tęcza i Martyna Sztandera po 70 %
Bezkorowajny 68 %

Nauczyciel
Krzysztof Lasak

Wyniki konkursów recytatorskich w gimnazjum.


A. Tematyka – poezja patriotyczna:
1. Honorata Zawierucha
2. Jolanta Obajtek
3. Radosław Keński

Laureaci konkursu recytatorskiego – etap szkolny reprezentowali nasze gimnazjum na konkursie w Legnicy ( etap regionalny ). Wyróżnienie otrzymała Honorata Zawierucha.

B. Konkurs recytatorski – poezja współczesna

1. Karolina Greniuk
2. Alicja Skiba
3. Gabriela Tęcza
wyróżnienie Radosław Keński

Laureaci konkursu recytatorskiego – etap szkolny reprezentowali nasze gimnazjum na konkursie w Bolesławcu.

Wyróżnienie otrzymał Radosław Keński

Nauczyciel
Magdalena Malina

Wyniki konkursu z języka angielskiego


Szkoła podstawowa:

1. Amelia Piniewska klasa V b
2. Joanna Goliczewska klasa V b
3. Daria Gala klasa V a

Gimnazjum klasy drugie :

1. Malwina Kliszcz klasa II A
Aleksandra Złotorowicz klasa II B
3. Dominika Skrzela klasa II A
Anna Krajce klasa II B
Szymon Mrozik klasa II B

Gimnazjum klasy trzecie:

1. Jakub Kadulski klasa III B
2. Wojciech Żak klasa III B
3. Dawid Cetnar klasa III B

Konkurs przeprowadził
Krzysztof Kijowski
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego