V Dolnośląska Gala Talentów - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

V Dolnośląska Gala Talentów

Archiwum > Rok szkolny 2015/2016
20 marca gościliśmy uczestników eliminacji V Dolnośląskiej Gali Talentów z rejonu jeleniogórskiego. Nasza szkoła, jako gospodarz imprezy przyjęła utalentowaną młodzież 17 szkół naszego województwa.
Wszystkim uczestnikom gratuluję wspaniałych występów a organizatorom składam podziękowania za przygotowanie wspaniałej imprezy.

Uczestnicy eliminacji V Dolnośląskiej Gali Talentów

Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Zgorzelcu
Występujący zespół „Motyle” - Marcelina Korycka, Kinga Budzińska, Wiktoria Piotruk, Oliwia Janoś – wokalistki; Kornelia Sosnowska Karolina Kempfert – tancerki

Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Zgorzelcu
Osoba występująca – Ada Dworak

Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu - Gimnazjum Samorządowe nr 1
Występujący zespół - PRACOWNIA TWÓRCZEJ EKSPRESJI - zespół w składzie: Kacper Gajda, Maja Mielecka, Patrycja Midera, Ola Szostak, Daria Szuk, Klaudia Ferlewicz, Weronika Kaźmierczak, Daria Stec, Gabrysia Widera, Klaudia Kuc, Paula Szenderska, Ola Laskowska, Paulina Dzięgiel, Dominika Perdon , Ola Kaźmierczak, Magda Poznańska, Adrian Pacyna.

Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu
Występujący zespół - KJ&K
Jakub Dziuba, Jan Dziuba, Karol Łużny

Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie
Występujący zespół tańca nowoczesnego FUX

Gimnazjum w Zagrodnie
Justyna Kawecka

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Bolesławcu Szkoła Podstawowa nr 5 im. A.Janowskiego
Miłosz Drużga + Krzysztof Brzymowski (trener)


Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Żarskiej Wsi
Występowała solistka - Aleksandra Kociemba

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Olszynie
Jan Danilecki

Szkoła podstawowa nr 4 w Bolesławcu
Zofia Kołodziej

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej
Skład grupy teatralnej „TECZA”- Weronika Domańska, Wiktoria Jędrzejczyk, Klaudia Leszczyszyn, Emilia Turecka ,Marcel Błędniak

Szkoła Podstawowa w Osłej
Aleksandra Kozdra i Dominika Tomczyk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kruszynie
solista - Szymon Błędniak

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zagrodnie - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zagrodnie
Występujący - zespół „Tęcza”

ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu
Lee Swacha

Zespół Szkół w Gromadce
Honorata Zawierucha

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego