Szkolny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Gromadka - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Szkolny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Gromadka

Archiwum 2015/2016
„Szkolny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Gromadka „

Dnia 13 czerwca 2015 na szkolnym boisku „Orlik” odbył się szkolny turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Gromadka. Na rozpoczęcie imprezy sportowej stawiło się sześć zespołów reprezentujących swoje klasy z licznym gronem kibiców.
Spotkania rozgrywane były systemem „ każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów. Za wygrany mecz drużyna otrzymywała 3 pkt. , za remis 1 pkt., za przegrany 0 pkt. Uczestnicy podeszli do turnieju z ogromnym zaangażowaniem chcąc wypaść jak najlepiej.
Najlepszą drużyną w szkole podstawowej okazała się reprezentacja klas szóstych, która w tym turnieju swoją grą zdominowała inne reprezentacje.
W składzie: kapitan - Konrad Grzywacz, Mateusz Wilas, Marcel Wilas, Michał Andruchowski, Miłosz Salawa, Marcel Pawlus, Adrian Borucki, Krystian Lutostański, Rafał Fila, Tomasz Błaszczyk.

Rozgrywki między zespołami z gimnazjum wygrała reprezentacja klas drugich. Tu gra chłopaków również zasługuje na duże uznanie. Tylko jedna stracona bramka w turnieju i aż dziewięć trafień drużyny Rafała Szweda.
W składzie: kapitan - Rafał Szwed, Rafał Szerszenowicz, Kamil Pawlus, Piotr Maciuszek, Wojciech Sokołowski, Daniel Mikolik.

Turniej zakończył się w przyjemnej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego