Szkolna Liga Drużyn Mieszanych - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Szkolna Liga Drużyn Mieszanych

Archiwum 2016/17
Szkolna Liga Drużyn Mieszanych w Grach Zespołowych
 
PIŁKA SIATKOWA – GIMNAZJUM
 
 
W dniach 2 i 3 lutego odbyły się w naszej szkole rozgrywki gimnazjalne w piłce siatkowej drużyn mieszanych. Była to trzecia edycja szkolnej ligi, do której przystąpiły wszystkie klasy wystawiając swoje reprezentacje.
Mecze piłki siatkowej rozgrywane były przez okres dwóch dni. W pierwszym dniu po wstępnym losowaniu, klasy rozgrywały mecze w swoich grupach. Pierwszy etap turnieju rozegrany został na dwóch boiskach. W pierwszej grupie rywalizowały ze sobą klasy IA, IIB i IIIA, w drugiej grupie bój o półfinał turnieju toczyły ze sobą klasy IB, IIA oraz IIIB. Następnego dnia odbyły się półfinały i finał rozgrywek.
Pierwszy  półfinał i naprzeciw siebie stają drużyny reprezentujące klasy IIA i IIIA.
W drugim półfinale walczą ze sobą drużyny reprezentujące klasy IIB i IIIB. Chwila prawdy i wielki finał rozgrywek należy do klas drugich. IIA -IIB
Finał rozgrywek i zwycięstwo w całym Turnieju Piłki Siatkowej odnosi KLASA IIA Pani Magdaleny Maliny. Jest to kolejna wygrana turnieju w Lidze tej klasy, co umacnia ich na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Serdecznie gratulujemy.
 
I MIEJSCE – KLASA IIA
W SKŁADZIE, KAPITAN-KAROLINA BANOWICZ,  NATALIA MAJERYK, AMELIA PINIEWSKA, TOMASZ  BŁASZCZYK, DANIEL MAJERYK, KONRAD GRZYWACZ.
 
II MIEJSCE – KLASA IIB
III MIEJSCE – KLASA IIIB
IV MIEJSCE – KLASA IIIA
V MIEJSCE – KLASA IA 
VI MIEJSCE – KLASA IB  
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego