Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu 2011 - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu 2011

Archiwum > Wybrane z lat 2012-2014
Miło nam poinformować, że Gmina Gromadka zajęła I miejsce w województwie dolnośląskim, a 40 w kraju w grupie od 5 do 7,5 tys. mieszkańców w XVII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2011r., zorganizowanym z ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu. Współorganizatorom, pracownikom szkoły, nauczycielom, rodzicom - za przygotowanie dzieci do zawodów, a szczególnie uczestnikom wszystkich konkurencji.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Gromadce

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH
XVII SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 2011

WYNIKI uczniów ZS w Gromadce

1. TEST COOPERA

DZIEWCZĘTA: 1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - KLAUDIA NALEWALSKA 2396M
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - KAROLINA KOZIŃSKA 2192M
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - PATRYCJA PAWŁOWSKA 1988M

CHŁOPCY: 1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - KRZYSZTOF SUSIDKO 3094M
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - MARIUSZ KUŚMIERZ 2850M
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - KACPER LAMPART 2650M

2. TURNIEJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT GIMNAZJUM

1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - ALEKSANDRA GORTYCH
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - KLAUDIA NALEWALSKA
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - KAROLINA KOZIŃSKA

3. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - KAMIL SUSIDKO
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - KRZYSZTOF SUSIDKO
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - MARCIN DEDEK

4. TURNIEJ SNOOKERA I GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH

PUCHAR ZDOBYŁ KRZYSZTOF ŚWIRSKI

5. WYCIECZKA ROWEROWA PO PRZEMKOWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM

TRASĘ O DŁUGOŚCI 47 KM POKONALI:
JAKUB KADULSKI, DAWID HETNAR I TOMASZ HETNAR

6. TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

1 MIEJSCE - UKS TUKAN IWINY
2 MIEJSCE - VOLLEY GROMADKA
3 MIEJSCE - VOLLEY BOLESŁAWIEC
4 MIEJSCE - VOLLEY BOLESŁAWIEC MŁODZICZKI

7. SIATKARSKIE POTYCZKI RODZINNE

1 MIEJSCE - RODZINA GÓRSKICH I SERKIES
2 MIEJSCE - PRZYJACIELE Z OSŁEJ
3 MIEJSCE - RODZINA KAWKA
4 MIEJSCE - RODZINA GORTYCH



8. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS IV - VI

1 MIEJSCE - KLASA VI A
2 MIEJSCE - KLASA VI B
3 MIEJSCE - KLASA IV

9. AMATORSKI TURNIEJ BADMINTONA

1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - OSKAR SZEWCZYK
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - MATEUSZ KOŁODZIEJ
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - MARCIN JANIK


10. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA GIMNAZJALISTÓW

1 MIEJSCE - KLASA II B
2 MIEJSCE - KLASA III B
3 MIEJSCE - DRUŻYNA "ELO DZIUNIE"
4 MIEJSCE - KLASA I C

11. TURNIEJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

1 MIEJSCE ZŁOTY MEDAL - ŁUKASZ ZIEMBIKIEWICZ
2 MIEJSCE SREBRNY MEDAL - ADRIAN GRUSZECKI
3 MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL - KRZYSZTOF SUSIDKO

12. TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS I-II GIMNAZJUM

1 MIEJSCE - KLASA I C
2 MIEJSCE - KLASA II A
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego