Piłka ręczna - szkoła podstawowa - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Piłka ręczna - szkoła podstawowa

Archiwum 2016/17
PIŁKA RĘCZNA DRUŻYN MIESZANYCH

SZKOŁA PODSTAWOWA
 
 
Wspaniała atmosfera, rywalizacja do samego końca, ogromne emocje i mnóstwo dobrej zabawy. To wszystko mogliśmy zobaczyć na drugim już turnieju Ligi Gier Zespołowych Drużyn Mieszanych. Tym razem królową gier zespołowych była piłka ręczna.
 
Dnia 9 grudnia na hali sportowej w Gromadce odbył się Turniej Piłki Ręcznej Drużyn Mieszanych. Dla Szkoły Podstawowej był to już drugi turniej w lidze gier zespołowych, w których uczniowie rywalizowali ze sobą o cenne punkty dla swoich klas.
Turniej rozegrany został systemem mieszanym – 6 drużyn podzielonych na dwie grupy walczyło ze sobą o grę w półfinałach. Każdą klasę reprezentowało na boisku czterech chłopców i dwie dziewczyny. Bramki rzucone przez dziewczyny liczyły się podwójnie. Mecze trwały 2x4 minuty, o wyjściu z grupy decydowała większa ilość punktów.
Szkolny Turniej Piłki Ręcznej wygrała klasa VIB Pani Joanny Tkaczyk, która  zajmuje I miejsce w klasyfikacji generalnej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnych rozgrywkach. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju.
 
I MIEJSCE – KLASA VIB
W SKŁADZIE:

Kapitan – Jakub Bomba, Kamila Strzelecka, Natalia Hucał, Oliwier Sztandera, Mateusz Powroźnik, Mateusz Skrzypacz, Daniel Krajcer, Krystian Zawada

II MIEJSCE – KLASA  VB
 
III MIEJSCE – KLASA VIA
 
IV MIEJSCE – KLASA IVA
 
V MIEJSCE KLASA VA
 
VI MIEJSCE – KLASA IVB
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego