2004 - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

2004

Absolwenci > Gimnazjum
Rok 2004
Klasa "A"

Wychowawca: mgr Renata Wójcik

1. Czachara Mateusz
2. Dedek Justyna
3. Ferlewicz Beata
4. Frąckowiak Paweł
5. Gortych Kinga
6. Jacecko Przemysław
7. Kozdra Przemysław
8. Krysa Arkadiusz
9. Kuczyński Łukasz
10. Kurczyna Katarzyna
11. Metanowski łukasz
12. Nalewalska Marlena
13. Nizioł Radosław
14. Pawlus Wojciech
15. Psiuch Robert
16. Rożek Dawid
17. Solpa Dariusz
18. Szewczyk Bogdan
19. Świca Dariusz
20. Zasoński Krzysztof
21. Zawada Luiza



Klasa "B"

Wychowawca: mgr Bogusława Stelmach - Szymczak

1. Bagińska Sylwia
2. Bociek Kamila
3. Buganik Karol
4. Faltyn Patryk
5. Fila Damian
6. Kamola Łukasz
7. Kaziuk Tomasz
8. Klacha Aurelia
9. Kołodziej Zofia
10. Kuczyńska Barbara
11. Kuczyński Radosław
12. Kuczyński Robert
13. Lampart Ireneusz
14. Perewiazko Arkadiusz
15. Rojek Maciej
16. Sarzyńska Luiza
17. Skrzypek Przemysław
18. Świerniak Mateusz
19. Warwas Iwona
20. Wilczyński Igor
21. Bączek Karolina



Klasa "C"

Wychowawca: mgr Wioletta Pieniążek

1. Bagińska Marta
2. Bomba Łukasz
3. Bondzior Monika
4. Chwałek Andzrzej
5. Fuczko Olga
6. Gaworski Dawid
7. Gortych Mariusz
8. Janicki Dawid
9. Kawka Aleksandra
10. Kudryński Dawid
11. Maj Adam
12. Markiweicz Aneta
13. Paszkiewicz Emilia
14. Pilecki Przemysław
15. Pioruńska Jolanta
16. Rudzik Magdalena
17. Ruszkiewicz Marta
18. Sarżyńska Czesława
19. Wiaderny Krzysztof
20. Wołoszczak Michał
21. Ziemba Mariola
22. Żubryd Sebastian



Klasa "D"

Wychowawca: mgr Aleksandra Szydełko

1. Deberna Katarzyna
2. Demczar Marta
3. Demczar Piotr
4. Gołąb Bernarda
5. Gołębiowski Tomasz
6. Janicka Mariola
7. Kozioł Małgorzata
8. Kuchciak Mateusz
9. Kuczyński Daniel
10. Malina Dagmara
11. Olejnik Sabina
12. Palczak Bernadetta
13. Palczak Teresa
14. Panas Dawid
15. Pawlus Katarzyna
16. Przybył Justyna
17. Puzio Andrzej
18. Puzio Fabian
19. Puzio Waldemar
20. Rybeński Jarosław
21. Stróżyński Jakub
22. Szerszenowicz Radosław
23. Tilgner Małgorzata



Klasa "E"

Wychowawca: mgr Krzysztof Malina

1. Bielak Anna
2. Dytko Paweł
3. Jankowy Sebastian
4. Kaziuk Artur
5. Koziarski Przemysław
6. Polaczek Rafał
7. Ryś Marek
8. Sidor Katarzyna
9. Szweda Janusz
10. Tobiasz Natalia
11. Turecki Emil
12. Woźny Krzysztof

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego