2003 - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

2003

Absolwenci > Gimnazjum
Absolwenci
Rok 2003
Klasa "A"

Wychowawca: mgr Stefania Mrozek

1. Bednarek Błażej
2. Blecharz Janusz
3. Chmielowiec Jarosław
4. Kapusz Mariusz
5. Kołodziej Natalia
6. Klecha Marzena
7. Kozioł Elżbieta
8. Kubina Mateusz
9. Kuncik Marek
10. Łojewska Paulina
11. Maluchnik Marcin
12. Mikołajczak Judyta
13. Mrozek Monika
14. Naruszewicz Tomasz
15. Pankiewicz Paweł
16. Polak Anna
17. Rudzik Tomasz
18. Skowron Anna
19. Skrzypek Fabian
20. Suduł Malwina
21. Sypek Piotr
22. Turecka Kamila
23. Turecki Damian
24. Wróbel Klaudia
25. Zawierucha Tomasz



Klasa "B"

Wychowawca: mgr Bożena Bogucka

1. Balicki Maciej
2. Baszczyj Bartosz
3. Bobros Wojciech
4. Chwałek Adam
5. Cieślak Monika
6. Drozdek Krystain
7. Dzedzej Jakub
8. Folwarczna Joanna
9. Głuszko Rafał
10. Gortych Wojciech
11. Huryń Sylwester
12. Kołodziej Mateusz
13. Kościelny Marek
14. K Małgorzata
15. Kuczyński Krzysztof
16. Mrowiec Sylwia
17. Palczak Magdalena
18. Perewiazko Angelika
19. Pikuła Małgorzata
20. Piskorz Iwona
21. Potyszka Barbara
22. Sabuk Paulina
23. Sarżyńska Malwina
24. Skiba Marzena
25. S Mateusz



Klasa "C"

Wychowawca: mgr Magdalena Malina

1. Bandziak Kamila
2. Baszczyj Malwina
3. Budas Ewelina
4. Ferlewicz Dawid
5. Fila Izabela
6. Fila Malwina
7. Kaziuk Grzegorz
8. Klecha Tomasz
9. Kuczyńska Anna
10. Kuczyński Kamil
11. Kuśmierz Bogdan
12. Kwaśniewski Sylwester
13. Mosoroka Elżbieta
14. Mosoroka Mariola
15. Ostrowski Józef
16. Piskorowska Angelika
17. Piskorowski Michał
18. Ryś Kamil
19. Skóra Arkadiusz
20. Szweda Marcin
21. Szweda Mariusz
22. Turecka Barbara
23. Wilas Marianna
24. Ziembikiewicz Krzysztof
25. Ziembikiewicz Paweł
26. Ziembikiewicz Szymon



Klasa "D"

Wychowawca: mgr Ryszard Lasak

1. Bomba Arkadiusz
2. Dedek Tomasz
3. Drozdek Jarosław
4. Faltyn Jwona
5. Fila Michał
6. Fuczko Jarosław
7. Gortych Katarzyna
8. Góralewska Marta
9. Groń Józef
10. Hazy Tomasz
11. Hubiak Adam
12. Kołodziej Anna
13. Koziar Tomasz
14. Kozioł Estera
15. Kozioł Ewelina
16. Kubera Zbigniew
17. Mamczyc Adam
18. Marciszewski Tomasz
19. Marszałek Natalia
20. Nizioł Bartłomiej
21. Piniewska Barbara
22. Ropicka Justyna
23. Sulich Piotr
24. Wojtarowicz Agnieszka
25. Ziembikiewicz Witold
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego