Życie klasy 3a - ZSwGromadce

Idź do spisu treści

Menu główne:

Życie klasy 3a

Aktualności 2022/23
5 grudnia odbyło się spotkanie z górnikami z okazji ich święta. Klasa 3a uczestniczyła w tym spotkaniu, które przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzieci zadawały górnikom pytania, dotyczące ich pracy, ubioru, a górnicy odpowiadali na nie. Górnicy obdarowali dzieci pysznymi cukierkami. Dopełnieniem ciekawego spotkania było wykonane pamiątkowych zdjęć.

Mariola Ropicka
07 grudnia Rada Rodziców zorganizowała w naszej szkole Mikołajki. Dzieci spotkały się z Elfem i Mikołajem, otrzymały paczki, które sprawiły im dużo radości. Następnie odbyła się zabawa z konkursami i poczęstunek. Ten dzień był bardzo wesoły i na pewno dzieci zapamiętają go na długo.
15 grudnia klasa 3a udała się na warsztaty bożonarodzeniowe do GOKiB. Pod okiem instruktora plastyki uczniowie wykonywali świąteczne ozdoby ( ozdabiali bombki, serduszka, wykonywali zdrapywanki).
22 grudnia w klasie 3a obchodziliśmy Wigilię klasową. Dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy, rozmawialiśmy o tradycjach bożonarodzeniowych, a także częstowaliśmy się przysmakami przygotowanymi przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze.
Mariola Ropicka
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego